Model: 15
Gwarancja: 24 miesięcy
Producent: majunto
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Piękny komplet patchworkowy, składający się z narzuty – kołderki 104/140cm oraz zapinanej na zamek poszewki 40/60cm. Wykonane są z bawełny Roberta Kaufmana, wykończone lamówką zaś wypełnione owatą poliestrową.

Wędrując przez czarodziejskie krainy, poznając nowe przygody trafiła i tu. Idealne, miękkie i przyjemne miejsce na zasłużony wypoczynek. W dodatku w towarzystwie małego, słodkiego brzdąca. Rozwesela ją jego śmiech i słodkie minki. Alicja z krainy czarów znalazła swoją ostoję w krainie słodyczy i dziecięcego dobra. Tu nie ma zawiści, nie ma złych mocy, jest szczęście w jednej postaci! A gdy przychodzi noc i pora na sen, Alicja wykorzystuje swą magiczną wiedzę, by sprawić, by sny były kolorowe.

O SERII ALICJA W KRAINIE CZARÓW

Czy chcesz się przenieść w krainę iluzji? Do krainy figur karcianych i zagadek? Do baśniowej krainy czarów i magii, do której tak lubiłaś uciekać w dzieciństwie? Wgłębić się w tajemnicze zagadki i niezwykłe przygody małej Alicji? Specjalnie dla miłośników baśni „Alicja w Krainie Czarów” majunto przygotowało prawdziwą gratkę - serię z motywami tej bajki. A więc - zapraszam do świata magicznych snów razem z Alicją i jej przyjaciółmi.

Jak dbać o produkt:

  • prać w pralce, w temperaturze 30st. C. program delikatny - max. 800 obrotów wirowania,

  • nie prasować,

  • nie stosować wybielaczy,

  • nie suszyć w suszarce bębnowej,