Model: 16
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent: majunto

Piękny komplet patchworkowy, składający się z narzuty – kołderki 104/140cm oraz zapinanej na zamek poszewki 40/60cm. Wykonane są z bawełny Roberta Kaufmana, wykończone lamówką zaś wypełnione owatą poliestrową.

Nieustraszona i odważna. Zarażająca wszystkich dobrocią. Uśmiechnięta i radosna. Odwiedziła nas, by sprawić, by sen Twojego dziecka był radosny i spokojny. Powierzenie jej opieki nad śpiącym maluchem to najlepszy ruch, jaki mogłaś wykonać. Na szachownicy życia dobrze jest postawić dziecku dobre figurki, które będą go strzegły, odganiając złe moce. Od tej pory sen szkraba pachnie kwiatami, uzbieranymi przez Alicję i brzmi jej cudownym śmiechem. To są na pewno kolorowe sny.

O SERII ALICJA W KRAINIE CZARÓW

Czy chcesz się przenieść w krainę iluzji? Do krainy figur karcianych i zagadek? Do baśniowej krainy czarów i magii, do której tak lubiłaś uciekać w dzieciństwie? Wgłębić się w tajemnicze zagadki i niezwykłe przygody małej Alicji? Specjalnie dla miłośników baśni „Alicja w Krainie Czarów” majunto przygotowało prawdziwą gratkę - serię z motywami tej bajki. A więc - zapraszam do świata magicznych snów razem z Alicją i jej przyjaciółmi.

Jak dbać o produkt:

  • prać w pralce, w temperaturze 30st. C. program delikatny - max. 800 obrotów wirowania,

  • nie prasować,

  • nie stosować wybielaczy,

  • nie suszyć w suszarce bębnowej,