Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent: majunto

Poduszka PODUSZAKI POTWORAKI

Kwadratowe poduszki o wymiarach 37/37, wykonane w stu procentach z bawełny, zapinane na zamek. Dołączone przywieszki są wykonane ręcznie.

Już wieczór, Marzysz, by twój szkrab już zasnął. Niestety, mimo tego, ze opowiedziałaś już po raz dziesiąty Bajkę o Jasiu i Małgosi- on ani myśli zamknąć oczu. Jesteś zmęczona, a przed tobą jeszcze seria obowiązków domowych. Kilkakrotnie powtarzane żądanie „Chce spać z przyjacielem, który obroni mnie przed strasznymi ludkami” sprawia, że dostajesz palpitacji serca. Nie, to nie Ty jesteś przyjacielem, nie jest nim nawet stary poczciwy misio, który to Ciebie układał do snu kilkanaście lat temu…

Gdzie szukać kompana do snu dla urwisa? Ktoś Ci radzi - kup poduszkę.

Fajny pomysł, tylko to nie może być zwykłą poduszka, to musi być coś z duszą. Znajdujesz wesołą podusię Majunto. Wesołe upiorki uśmiechają się do Ciebie, sprawiając że śmieją ci się oczy. Tak, podoba Ci się to! Jesteś pewna, że spodoba się też dziecku. Już nie będzie się bał strasznych ludków. Dynia i jej uśmiechnięta gwardia zapewnią mu spokojny sen, bez niepotrzebnych strachów i łez. Żywe kolory poduszki przyciągają wzrok, nie straszą szarością i marazmem.

Miałaś nosa. Dziecko od razu zakumulowało się z nowymi przyjaciółmi. „Wy mnie obronicie przed strachami”. Problem z usypianiem zniknął raz na zawsze, upiorne ludki go przepędziły.

Jak dbać o produkt:

  • prać w pralce, w temperaturze 30st. C. program delikatny - max. 800 obrotów wirowania,

  • prasować tylko tkaninę w temperaturze do 110st. C.,

  • nie stosować wybielaczy,

  • nie suszyć w suszarce bębnowej,