Model: T05
Gwarancja: 24 miesięcy
Producent: majunto

Czary mary - torba znika. Hokus-pokus - pojawia się przewijak!

Jesteś przygotowana na wszystko. Z takim przewijakiem nie musisz już walczyć ze stacją benzynową nieprzyjazną matce z dzieckiem czy przewijać dziecka na zimnej pasażowej ławeczce! Materiałay z których została wykonana torba to bawełna wewnątrz, strona zewnętrzna to przyjemny welur, a środek został usztywniony filcem i wyłożony runem. W kompecie jest worwczek 33/43cm na potrzebne rzeczy 33/43cm.

Dodatkowo w ofercie specjalnej proponujemmy do kompletu  kołderkę - 50/70cm i poduszeczką 35/25cm (widoczne na zdjęciu).

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszych torbach do przewijania zapraszamy na blog, i wpis z naszą torbą.

Zawsze chciałaś być kimś wyjątkowym. Z zapartym tchem słuchałaś bajek o wróżkach i czarodziejkach. Teraz gdy jesteś już dorosła Twoje marzenie spełniło się choć w części Jesteś mamą. W oczach swego dziecka jesteś czarodziejką i wróżką. Patrzy na Ciebie z zachwytem, gdy biała kartkę zmieniasz w kolorowy obraz. Również w życiu starasz się użyć magii. Potrafisz wszystkie dziegciowe przyrządy niezbędne do wielkiej wyprawy do sklepu, zawsze mieć przy sobie. Wesoła zeberkowa torba to nie tylko modny dodatek do garderoby. To magiczna skrzynia wypełniona pieluszkami, buteleczkami, chusteczkami i grzechotkami. Tymczasem…

Czary mary - torba znika.

Hokus-pokus- pojawia się przewijak!

Polecamy